Price: HK$59.00
Original Price: HK$79.00
多虧了我們的6色彩妝盤(有高光筆,古銅色和腮紅),完美的輪廓不再是白日夢。超級可混合配方和易於使用的面霜使上妝變得輕鬆自如,讓您不再需YouTube教學。
| Ingredients | 無酒精, 無香精, 不含麩質 |
| Color | French Girl |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| 高度 | 1.9 cm |
| 長度 | 16.8 cm |
| 淨重 | 20 g |
| 寬度 | 14.5 cm |
| SKU | sbbeauty42210318880 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1179661 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.